Instander APK, android telefonlar için bir Instamod'dur, bu da hiçbir bildirim, resim, kayıtlar ve çok sayıda farklı şey gibi daha fazla vurgu almanıza yardımcı olabilir. Açıkçası, Instagram dünyayı küçük bir kasabaya dönüştüren ikna edici bir çevrimiçi medya aşamasıdır. Bu aşama dünyadaki insanları, toplantıları ve kuruluşları ilişkilendirir. Uygulamaların büyük çoğunluğu kabul edilemez ve kullanımı güvenlidir.

Instander APK size birkaç ekstra kapasitenin yanı sıra herhangi bir tehlike aşamasından ücretsiz. Instander, DISE grubu tarafından oluşturulur Krogon500 ayrıca Instamod uygulaması için çalıştı. Bu uygulama inanılmaz Instagram altyazıları verir ve ilk uygulamada erişilemeyen özellikli vurgular sunar.

Instander Mod APK Instander, kullanıcıların video, fotoğraf, IGTV ve makaraları yüksek kalitede indirmelerine olanak tanıyan bir Instamod'dur. Resmi uygulama üzerinde birçok yararlı özellik ekleyen resmi Instagram uygulamasının modifiye edilmiş sürümüdür. Android için Instander Instagram APK'nın en son sürümünü sağladık.

Kaynak: https://apksay.com/tr/uygulamalar/instander-apk/

Instander Mod APK nedir?

İndirici olmadan Instagram'da yayınlanan videolar veya fotoğraflar gibi bir medya dosyası indiremeyeceğinizi biliyor muydunuz? Ya da onların huzurunda insanların hikayeleri ve mesajlarında nasıl gizemli olmaz? Ya da uzun ve sıkıcı bir süreçten geçmeden kontrol rozetini nasıl alamıyorsunuz ve ağınızın ömrü boyunca bir yolculuk? Bunlar ve daha fazlası, yerli Instagram uygulama kullanıcılarını rahatsız etme

Instander özellikleri


Instander APK, Instagram kullanıcılarının yukarıdaki sorunları çözmeye yardımcı olabilecek ek yararlı özelliklere erişmelerine yardımcı olmak için Android cihazlar için geliştirilen bir Instamod'dur. Bu uygulama, Instagram hesabınıza temel IG uygulamasına alternatif olarak platformu aracılığıyla erişmenizi sağlar. Bunun yerine, resmi uygulamanın kilidini açılan şaşırtıcı özellikleri ile en iyi sosyal deneyimi elde edeceksiniz.

Kaynak: https://apkpure.com/tr/instander/com.instander.as

Cihazınıza sadece 1 dokunun ile herhangi bir medyayı anında indirin.
Sadece Instagram DP'yi tutun ve tam boyutlu (kamu veya özel) görünecektir.
Tercihinize göre video otomatik oynatmayı etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.


Android için Instander Apk Son Sürümünü İndirin


APK'nın en son sürümü size kilidi açılmış özelliklerin yanı sıra önceki sürüm için hata düzeltmelerini ve güncellemelerini sunar. Bir Instamod olarak, Play Store'da yayınlanan uygulamayı kısıtlandığı için bulmayı beklemeyin. Ancak, sağlanan bağlantıyı takip edebilir ve en iyi çevrimiçi sosyal deneyim için bugün en son Instander APK'sını indirebilirsiniz.

eğiliminde olan birkaç sorundan bazıları.