12 ay önce - Dili Çevir - Facebook

İYİLİK İYİLİĞİ TETİKLER , İYİLİK YAPMAKTA YARIŞALIM .. BAKIN MUTLULUK NASIL ÇOĞALIYOR ...

12 ay önce - Dili Çevir - Facebook

Suriye'deki bir bombalamadan sonra ölü doğan bir bebeği, hayata döndürmek için çabalayan doktorlar. Çok büyüksünüz...

12 ay önce - Dili Çevir

"ERDOĞAN'I KONTROL EDEMEYECEKLERİNİ ANLAYINCA..."

Dr. Alexandr Dugin, 15 Temmuz gecesi Türk milletinin fedakarlığı olmasa şu anda Türkiye’nin bu durumda olamayacağını söyledi. Dugin, “Darbe girişimi başarılı olsaydı Tükiye yeni bir Irak, yeni bir Suriye olabilirdi. Bir iç savaş çıkardı. Çünkü Kuzey Irak’ta kürtler hazır olarak bekliyordu” dedi.

15 Temmuz darbe girişiminin daha önceki darbelerden çok farklı olduğunu belirten Dugin, şunları kaydetti: “Çünkü önceki darbeler Kemalist darbelerdi. Kemalist geleneğin bir uzantısı olarak yapılmışlardı. 15 Temmuz darbesinde de böyle bir beyanla ortaya çıktılar. Tamamen demokrasi karşıtı idiler.

Bu darbeyi paralel devlet tertip etmişti. Türkiye’yi başarız bir devlet haline getirmek içindi bütün bunlar. Fetö yargıçları balyoz, ergenekon davasının yarıgıçları olmuştu. Fakat ardından bir ayrışma oldu. Erdoğan, daha özgür bir ülke, daha güçlü bir ülke inşa etmek istiyordu. Onların amacı da derin devleti yok edip yerine paralel bir devlet tesis etmekti. Erdoğan, Türk halkının gerçek bir oğluydu. Ve bu siyasi gölgeye karşı bir mücadele başlattı. Erdoğan’ı kontrol edemeyeceklerini anlayınca bir darbe teşebbüsünde bulundular.”

Öte yandan Prof. Dr. İlber Ortaylı da, sempozyum da Osmanlı’nın son döneminde yaşanan darbeler ve darbe teşebbüsleri hakkında katılımcıları bilgilendirdi.

12 ay önce - Dili Çevir

İntizar ile Sinem Gedik 'e ait olduğu iddia edilen o görüntülere Mustafa Ceceli 'den açıklama geldi

Mustafa Ceceli ile Sinem Gedik, boşandığından beri magazin kulislerinde Gedik'in şarkıcı İntizar’la ilişkisi olduğu konuşuluyordu. Ünlü şarkıcının, “Herkes beni eleştiriyor ama durum kimsenin bildiği gibi değil” ifadelerini kullandığı belirtilmişti. Kelebek yazarı Cengiz Semercioğlu köşesinde bu iddialara değindi. Mustafa Ceceli oğlunun velayetini almak için açtığı dava dosyasına Sinem Gedik-İntizar ilişkisini açık şekilde kanıtlayan fotoğraflar ve hatta videolar eklediği öğrenildi.

image
  • Düzenleme Hakkında Açıklama
  • Haber kanalınız. Size özel ve gerçek haberleri bu sayfamızda bulabilirsiniz.